В зв’язку зі святкуванням Дня козацтва, Дня захисника України та свята Покрови Пресвятої Богородиці

Ось уже 3 рік поспіль 14 жовтня вся Україна відзначає День захисника України. Це свято мужності і відваги, свято тих, хто платить сльозами своїх матерів за усмішки чужих дітей. Традиційно в цей день по всій Україні проводяться урочисті заходи присвячені цим подіям. Такий захід відбувся і у Смолінській об’днаній територіальній громаді.

 
13 жовтня у залі ДЮЦу зібралися представники влади Смолінської ОТГ, учасники бойових дій та жителі селища, аби віддати дань шани тим, хто в жару і вітер, влітку і взимку відстоюють честь своєї держави в зоні проведення бойових дій  на Сході.
 
З вітальними словами до всіх присутніх звернувся селищний голова Мазура М.М. З метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві і на підтримку ініціативи громадськості Микола Миколайович нагородив  Почесними грамотами Маловисківської районної ради 11 учасників АТО, що проживають на території Смолінської об’єднаної територіальної громади: Семенченка В.Д., Хлєбнікова Д.М., Кравченка О.П., Сергієнка А.Д., Степанюка Є.О., Ложечнікова В.В., Подеряка М.О., Горячківського Р.В., Семенова І.В., Чабаненка А.О. та Смоляра О.І. Та грамотами селищної ради 20 учасників бойових дій: Прадіденка С.І., Соловйова О.М., Гульченка С.М., Гульченка О.М., Лисюка С.О., Растєряєва М.Л., Сіроштаненка О.М., Попенка О.О., Користіна О.О., Цабія В.Г., Мельника В.С., Чорного О.М., Чорного О.Ю., Майоренка В.А., Ліщенка О.Б., Майстренка А.А., Голубова Є.В., Кочубея С.Б., Майбороду  В.В., та Лисенка А.С. Додатково кожен нагороджений отримав матеріальну допомогу.
 
У цей день Смолінська селищна рада приєднується до привітань на адресу всіх захисників нашої Вітчизни. Бажає їм благополуччя і сил, здоров’я і щастя, смачного хліба і мирного неба над головою. Зі святом Вас, дорогі наші Захисники!!!