Неопалима Купино! Моя бібліотеко!

В цю осінню пору, коли бібліотеки святкують Всеукраїнський день бібліотек, протягом дня, на території Смолінської бібліотеки №1 діяв бібліотечний бульвар. Мета — залучити до читання якомога більше жителів селища. По провулку «Інформаційному» проходили екскурсії , а алея «Каталогів і картотек » знайомила з довідково-бібліографічним апаратом бібліотеки.Площа «Читальна» розкривала перед відвідувачами всі книжкові багатства книгозбірні. Станція «Електронна» відкривала шлях до Всесвітньої мережі Інтернет. Книжкова виставка «Яскравий настрій» була створена, щоб за допомогою книг викликати позитивні емоції у гостей бібліотеки . Різноманітні розваги: конкурси, ігри, відео вікторини створили легку, піднесену атмосферу. Відвідувачі бульвару були задоволені і дякували господині за гостинність.
А для самих найменших відвідувачів спільними зусиллями Смолінської бібліотеки №1 та Смолінським НВО цього року було організовано свято «Від книги – до світла, до знань, до життя».
На якому юні користувачі дізналися більше про книгу і бібліотеку їх роль в житті людини, про книжковий фонд його структуру, де і як зберігаються книги. Почули розповідь про Всеукраїнський день бібліотек.

 


Учні 6-Б класу та педагог-організатор Ортюкова Аліна підготували комедійну сценку про те, які бувають користувачі: відповідальні і ввічливі, розгублені і неохайні, забудькуваті і невідповідальні. Діти погодилися з бібліотекарем, що потрібно бути чемними, ввічливими, знати автора і назву книги і лише потім запитувати її в бібліотеці. А коли книга вже на руках, то нікому її не позичати, а ставитись до книг відповідально і турботливо, як до найкращого друга.
На наше свято завітала Книжкова королева і Незнайко. Сценки у їх виконанні були повчальні і смішні. Тому діти почували себе справжніми розумниками і сміялися з недолугих вчинків Незнайки.
По завершені заходу бібліотекар пригостила дітей солодощами, та наголосила, що безсмертя книги – в її читачах.
Ідіть до мене, читачі,
І зблизька, і здалека.
Я жду вас радісно завжди:
Я ж – БІБЛІОТЕКАР!