Запрошення нa подію "Зірки падають" та на гру "Світ громад"

Коли зірки падають, люди загадують бажання! Саме тому на зустрічі, присвяченій Європейському тижню місцевої демократії, ми будемо говорити про історії не-успіху, які траплялися на шляху всіх громадських діячів на Кіровоградщині і про те, як вони долають перешкоди та йшдуть далі!

Збираємося у вівторок, 16-го жовтня о 13.00 у Прес-клубі – за ініціативи команди “Team Europe Кропивницький” та за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.

Хочете виступити на заході? Матимете 10 хвилин слави :-) Просто заповніть анкету.

Хочете просто прийти та послухати учасників? Тоді також просто заповніть коротку анкету.

Участь – безкоштовна, для учасників з районів Кіровоградської області – компенсуємо вартість проїзду автобусом\потягом (за наявності квитків). Якщо Ви плануєте залишитися на другий день (17 жовтня) на гру “Світ громад“, то Оргкомітет забезпечить вам проживання у готелі.

Нагадаємо, що Європейський тиждень місцевої демократії є щорічною кампанією, започаткованою Радою Європи з метою активізації процесів розповсюдження інформації щодо принципів та досягнення місцевої і регіональної демократії у Європі, сприяння обізнаності громадян щодо можливостей вирішення питань місцевого значення та їх залучення до прийняття управлінських рішень.

При вступі до Ради Європи Україна взяла на себе зобов’язання щодо реалізації основних європейських принципів місцевого і регіонального розвитку. Україною ратифіковано та здійснюється імплементація усіх міжнародно-правових договорів Ради Європи в сфері місцевої і регіональної демократії, головним з яких є Європейська хартія місцевого самоврядування.

Місія Європейського тижня місцевої демократії – проведення в містах та регіонах всієї Європи інформаційно-роз’яснювальних кампаній стосовно:

а) принципів функціонування національних органів самоврядування та залучення до цього процесу громадян;

б) європейських стандартів та кращих практик місцевого і регіонального розвитку;

в) ролі та інструментів інституцій спільної Європи в процесі зміцнення демократії на місцях.