- Рідне селище
- Селищний голова
- Селищна рада
- Виконавчий комітет
- Регуляторна політика
- Бюджет селища
- План соціально-економічного розвитку
- Публічна інформація
- Адміністративні послуги
- Звернення громадян
- Громадські ініціативи
- Комунальна власність
- Конкурсна комісія на заміщення вакантних посад
- Юридична допомога громадянам
- Конкурс на заміщення вакантних посад
- Державні закупівлі
- Відділ ЖКГ, земельного господарства, архітектури та благоустрою
Відбулося підписання документів про передачу земель сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів у розпорядження об’єднаних територіальних громад Кіровоградщини
у Головному управлінні Держгеокадастру у Кіровоградській області відбулося підписання документів про передачу земель сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів у розпорядження об’єднаних територіальних громад Кіровоградщини. Зокрема, документи підписали голови Соколівської, Катеринівської, Первозванівської сільських, Смолінської, Компаніївської селищної та Бобринецької міській об’єднаних територіальних громад.
«Ми всі знаємо, що наш найцінніший ресурс, наше багатство – це земля. 31 січня я пообіцяв, що Уряд передасть у власність об’єднаним територіальним громадам землі сільгосппризначення. І вже сьогодні 199 громад отримали у власність понад 360 тисяч га землі. Окрім того, цього року ми передамо землі всім іншим об’єднаним громадам у власність. Господарюйте, будьте відкритими, підзвітними людям, і Уряд буде вам допомагати», – зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Довідково.
31 січня Уряд схвалив розпорядження № 60-р щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, що дозволяє провести земельну децентралізацію не вдаючись до змін у законодавстві.
Держгеокадастр розпочав процес передачі земель з 1 лютого 2018 року. Протягом першого тижня 99% ОТГ зробили перший крок до отримання земель у власність, підписавши меморандуми з Держгеокадастром.


