Книгоманія-2018

Книгоманія

5 квітня  в Смолінській бібліотеці  №1  відбулося свято дитячого читання "Книгоманія-2018". Це був 1 етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання. В   бібліотеку прийшли учні  6-х та 7-х  класів Смолінського НВО . В процесі творчого змагання школярі з цікавістю розповідали про свої улюблені книги та літературних героїв .

Перемогу вибороли Каріна Гудович (  6-А  кл.) та Марія Сахно  (  7-А  кл.).

25 квітня 2018 року в Кіровоградській обласній бібліотеці для дітей ім.Т.Г.Шевченка відбувся обласний етап щорічного Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія». В якому взяла участь Каріна Гудович учениця 6-А класу Смолінського НВО.  Головною метою цього конкурсу  є заохочення дітей до систематичного читання, розвитку духовного та інтелектуального потенціалу, соціальної адаптації та формування читацької культури молодого покоління. Традиційно саме обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка у співпраці з ГО «Форум видавців» та за підтримки Департаменту культури, туризму та культурної спадщини обласної державної адміністрації є головним організатором та координатором проведення Конкурсу в області.

Книгоманія

Учні 6 та 7 класів змагалися за звання найкращих читачів своєї бібліотеки, району чи міста. Однією з головних умов конкурсу залишається читання дітьми літератури з позашкільної програми та представлення   улюбленої книжки, яку можна порекомендувати своїм ровесникам.

На обласному етапі «Книгоманії» учасники конкурсу продемонстрували ерудицію та знання літератури у різних конкурсних змаганнях: «Кращий знавець літератури», «Моя улюблена книга», «Естафета лідерів» тощо.

Наша Каріна Гудович  за презентацію книги  Роальда Дала «Чарлі  і шоколадна фабрика» отримала диплом та книгу в подарунок.

Тож шановні діти, читайте книги, частіше відвідуйте Смолінську бібліотеку №1,  лише  так ви станете всебічно розвинутими, ерудованими людьми.