Конкурс на заміщення вакантної посади директора Смолінського селищного будинку культури

Смолінська селищна рада оголошує конкурс на заміщення посади директора Смолінського селищного  будинку культури

Початок формування конкурсної комісії – 12 січня 2017 року.

Перше засідання конкурсної комісії відбудеться - 24.02.2017 року о 10.00 в приміщенні Смолінської селищної ради.

Друге засідання конкурсної комісії  (конкурс) відбудеться 6.03.2017 року о 10.00 в приміщенні Смолінської селищної ради.

Умови проведення конкурсу  - публічна презентація програми розвитку закладу культури в короткостроковій (строком на 1 рік) та довгостроковій (строком на 5 років) перспективах.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду директора Смолінського СБК: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Документи, які подаються для участі у конкурсі:

- заява про участь у конкурсі;
- згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних ”;
- копія документа, що посвідчує особу;
- копія документів про вищу освіту;
- автобіографія;
- відомості про наявність чи відсутність судимості;
- два рекомендаційних листи довільної форми;
- мотиваційний лист довільної форми;
- інші документи, які підтверджують  професійні чи моральні якості;
- програми розвитку закладу культури в короткостроковій (строком на 1 рік) та довгостроковій (строком на 5 років) перспективах,
- контактний номер телефону та адреса електронної пошти чи іншого засобу зв’язку.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси Смолінської селищної ради (смт. Смоліне, вул.Казакова, 39, тел. 5-45-25; smolino_possovet@ukr.net) впродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу (з 11 січня по 11 лютого 2017 року).