Засідання дев’ятої чергової сесії Смолінської селищної ради

Шановні мешканці селища! 30 вересня 2016 року о 12-00 год у приміщені Смолінської селищної ради по вул. Казакова, 39 відбудеться засідання дев’ятої чергової сесії Смолінської селищної ради з наступним переліком питань:

1. Про надання субвенції на харчування учнів Смолінської ЗОШ №1 та Смолінському НВО Маловисківській районному бюджету 

2. Про внесення змін до рішення Смолінської селищної ради від 21.12.2015 року  № 30 «Про селищний бюджет на 2016 рік»

3. Про затвердження договорів та додаткових угод.

4.  Про списання основних засобів Смолінської бібліотеки №1  

5 Про  затвердження розпорядження селищного голови від 15.06.2016 року № 16-аг «Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт мережі електроприводів запірної арматури діаметром 600 мм з заміною електроприводів вихідних засувок насосної станції КП «ЕВК» в смт Новоархангельськ Новоархангельського району Кіровоградської області» та від 15.06.2016 року № 17-аг «Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт покрівлі насосної станції КП «ЕВК» в смт Новоархангельськ Новоархангельського району Кіровоградської області» 

6. Про затвердження передавального акту та визнання ОКВП “Дніпро-Кіровоград”

виконавцем послуг централізованого водопостачання та водовідведення 

7. Про розірвання договорів оренди та надання дозволу на передачу автотранспорту, який знаходиться на балансі Смолінської селищної ради на баланс КП «Водоканал Смолінської селищної ради

8. Про надання дозволу на прийняття на баланс Смолінської селищної ради приміщень автотранспортного господарства КП «Енерговодоканал»

9. Земельні питання