Про тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення та з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)

Шановні мешканці селища

Відповідно до рішення Кіровоградської обласної ради від 20.05.2016 р. № 83 “Про приєднання КП “Водоканал Смолінської селищної ради” до ОКВП “Дніпро-Кіровоград” та рішення Смолінської селищної ради від 10.07.2016 р. № 758 “Про припинення діяльності юридичної особи “Водоканал Смолінської селищної ради” в результаті реорганізації” повідомляємо, що для фізичних та юридичних осіб смт.Смоліне з 03 жовтня 2016 року встановлюються наступні тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення та з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем):

для мешканців приватного сектору та юридичних осіб:

• на послуги з централізованого водопостачання в розмірі 9,216 грн./м3 з ПДВ;
  • на послуги з централізованого водовідведення  в розмірі 7,416 грн./м3 з ПДВ

(постанова НКРЕКП від 21.07.2016 р. № 1284)

для мешканців багатоквартирних будинків та юридичних осіб, розміщених в багатоквартирних будинках:

• на послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) в розмірі 9,80 грн./м3 з ПДВ;
  • на послуги з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) в розмірі 7,89 грн./м3 з ПДВ

(постанова НКРЕКП від 21.07.2016 р. № 1285).