Наведемо разом порядок у нашому селищі!

Ось і прийшли теплі погожі дні на вулиці нашого селища. Сонце засвітило яскравіше, небо стало більш привітним і блакитним, на деревах почали пробиватись бруньки. Але разом з цією красотою, останнім розтавшим снігом, оголились і проблеми по санітарній чистоті селища. І якщо на прибудинковій території багатоквартирних будинків та на територіях благоустрою селищної ради, де відповідно працюють працівники КП «Енерговодоканал» та селищної ради, територія прибирається і поступово приводиться до належного санітарного стану, то власники житлових будинків приватного сектору не поспішають надати своїм прибудинковим територіям охайного вигляду.  Хоча згідно Статті 17 Закону України « Про благоустрій населених пунктів» громадяни у сфері благоустрою населених пунктів зобов'язані:
     -  утримувати  в  належному  стані  об’єкти  благоустрою (їх частини),  що перебувають у їх власності або користуванні, а також визначену   правилами   благоустрою  території  населеного  пункту прилеглу  до  цих  об’єктів  територію;
     - дотримуватися  правил  благоустрою   території   населених пунктів;      - не  порушувати  права  і  законні інтереси інших суб'єктів благоустрою населених пунктів;
     - відшкодовувати в  установленому  порядку  збитки,  завдані порушенням законодавства з питань благоустрою населених пунктів.
         За порушення ж правил благоустрою статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено накладання штрафу на громадян у розмірі від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів (340 – 1360 грн.)
        Тож напередодні Великодня та Травневих свят прохання не бути байдужим та разом зробити наше селище чистим, культурним та привабливим, власникам житлових будинків приватного сектору привести до належного санітарного стану прибудинкову та прилеглу до садиби територію  напроти Вашого будинку, підготувати бордюри для побілки, ну а мешканцям багатоповерхівок дружно вийти на «суботники», зробивши територію біля своїх домівок ще більш привабливою, відремонтувавши малі архітектурні форми на прилеглій до будинків території та пофарбувавши дитячі майданчики.
          Це буде вагомим безпосередньо Вашим вкладом в приведення нашого з вами селища до належного стану, де нам разом з вами жити.  Тим більш, що в зв’язку з економічними негараздами в нашій державі, селищна рада, та й наше комунальне підприємство не завжди може належним чином привести до ладу ті ж малі архітектурні форми на прилеглій до будинків території та своєчасно підлаштувати та пофарбувати дитячі майданчики.

Є. Гордієнко, секретр ради