27 листопада 2015 року відбудеться засідання другої сесії Смолінської селищної ради

Шановні мешканці селища! 27 листопада 2015 року о 15-00 год у приміщені Смолінської селищної ради по вул. Казакова, 39 відбудеться засідання чергової другої сесії Смолінської селищної ради з наступним переліком питань:

1. Про затвердження регламенту Смолінської селищної
2. Про  затвердження Положення про постійні комісії Смолінської селищної ради
3. Про обрання постійних комісій Смолінської селищної ради
4. Про обрання комісій при виконавчому комітету Смолінської
5. Про внесення змін до рішення № 528 від 01.11.2013 року «Про затвердження складу комітету з конкурсних торгів Смолінської селищної ради та Положення про комітет з конкурсних торгів Смолінської селищної ради»
6. Про ліквідацію основних засобів КП «Енерговодоканал»
7. Про затвердження програми по покращенню технічного стану каналізаційно-насосних станцій  та підвищенню рівня екологічного  і санітарно-епідеміологічного станів смт. Смоліне, Маловисківського району, Кіровоградської області в 2015 році за рахунок бюджетних та власних коштів КП “Енерговодоканал” на суму 40000 грн.
8. Про внесення змін до рішення Смолінської селищної ради від 12.02.2015 року за № 690 «Про селищний бюджет на 2015 рік
9.   Земельні питання
10. Різне.